Aktuális


Sikeres szereplés az Országos Csapatbajnokságon 2020.02.0...
2020. január 30., 19:56

Serdülő kategóriában 1. Baumgartner Luca, Nagy Lotti, Halmosi Dézi, Papp Virág Ifjúsági 6. Baumgartner Sára, Fritz Viktória, Pásztorházi Emma, Süveges Szonja, Vámosi Virág, Ifjúsági 5. Fekete A...

Részletek

A Duna TV Család barát műsorában jártunk
2020. január 24., 21:19

Gyurkó Flavia, Varga Flóra, Nagy Lotti, Papp Virág, versenyzőkkel és Füle Magdolna edzővel beszélgettek a műsorban.

Részletek

Elkészült a Szasza flashmob 2020 -as gyakorlata
2020. január 15., 20:15

Nagy Lottit láthatjátok a videón

Részletek

Diákolimpia kötelező gyakorlatok
2020. január 13., 10:25

Gyakorlatok láthatók a letöltések linknél.

Részletek

Mini verseny 2019.12.19.
2019. december 19., 18:29

Izgalmas verseny volt! Kezdők: 1. Mészáros Réka ( Nagy Maja) 2. Horváth Lili, Horváth Sára 3. Horváth Léna Az iskolások hamarosan nagyobb versenyen is részt vehetnek! 1. Küllős Zara, 2. Bors...

Részletek

Köszönjük
2019. december 15., 21:30

Minden bírónak köszönjük a segítséget!

Részletek

Jaja és Lilla lepett meg minket!
2019. november 29., 21:18

Meglepi vendégeink érkeztek a péntek esti edzésre!

Részletek

Adó 1% 2019
2019. október 02., 15:06

102.561Ft

Részletek

Az idei 1% : 167744ft !!!
2018. október 03., 19:57

Köszönjük mindenkinek!

Részletek

Egy százalék
2018. április 17., 06:42

Fontos a jövőnk szempontjából!

Részletek

Köszönjük az egy százalékot! 203906ft -ot kaptunk!
2017. október 05., 18:44

Adószámunk: 18885572-1-18

Részletek

SPECIÁLIS UGRÓKÖTELEK
2016. augusztus 18., 16:43

Rendelhetők: Bánhegyi Attila +3670/247-0663

Részletek

Sikeres szereplés az Országos Csapatbajnokságon 2020.02.01-02.

2020. január 30., 19:56

Serdülő kategóriában 1. Baumgartner Luca, Nagy Lotti, Halmosi Dézi, Papp Virág
Ifjúsági 6. Baumgartner Sára, Fritz Viktória, Pásztorházi Emma, Süveges Szonja, Vámosi Virág,
Ifjúsági 5. Fekete Anna, Horváth Lara, Szentgyörgyvölgi Zora, Varga Laura
Felnőtt 2. Gyurkó Flavia, Nardai Sarolta, Simon Tira, Varga Flóra
A válogató verseny eredményei: Varga Flóra 5. hely Gyurkó Flavia 8. hely Kínai hajtás: Halmosi Dézi, Papp Virág 3.hely ( serdülő)




Vissza az előző oldalra!
Kötélugró Klub Szombathely - Magyar